Jäähoki MM-valikturniiri mäng lõppes uskumatu skooriga

Siim Kaasik
, reporter
Jäähoki.
Jäähoki. Foto: imago images/ActionPictures/Scanpix

Jäähoki U18 vanuseklassi MM-valikturniiril teenis Tai uskumatuna kõlava võidu, kui alistas Kuveiti koguni 57:0.

Aasia ja Okeaania piirkonna MM-valikturniiril toimunud kohtumise statistika oli sõge. Tai tegi koguni 122 pealeviset, samas kui Kuveit testis vastaste väravavahti vaid korra.

Esimesel kolmandikul viskas Tai 17, teisel 28 ja kolmandal 12 väravat. Tasub märkida, et teisel perioodil lendas väravasse iga teine litter, sest Tai mängijad sooritasid 20 minutiga koguni 55 pealeviset.

Mängu resultatiivseim oli Natapat Patong, kes viskas seitse väravat ja andis kuus väravasöötu. Koguni kuus Tai mängijat said kirja vähemalt kümme resultatiivsuspunkti. Seejuures õnnestus kõigil Tai väljakumängijatel skoorida.