Video "Jelgavas" futbolisti pastarīšu duelī uzvar "Liepāju" (95)

CopyDraugiem X Whatsapp
Gļebs Kļuškins
Gļebs Kļuškins Foto: FS Jelgava

"Jelgava" otrdien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas astotās kārtas pēdējā spēlē turnīra apakšgala komandu duelī viesos ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja "Liepāju".

"Jelgavas" komandas labā vārtus guva Gļebs Kļuškins, kurš savai vienībai nodrošināja pirmo uzvaru sezonā.

Pēc šī mača pēdējā vietā esošos jelgavniekus un priekšpēdējās pozīcijas turētājus liepājniekus šķir viens punkts.

Pirmajā puslaikā vairāk vārtu gūšanas momentu bija viesiem, savukārt mājinieki ar pirmo bīstamo sitienu raidīja bumbu vārtos. Tiesa, iesaistot VAR, tika konstatēta spēle ar roku, kā dēļ vārtu guvums netika ieskaitīts.

Jelgavnieki vadībā izvirzījās 57. minūtē, kad pēc stūra sitiena neviena komanda neieguva kontroli pār bumbu un tā nonāca soda laukumā pie Kļuškina, bijušajam "Liepājas" futbolistam izpildot precīzu sitienu.

Pamatlaika pirmspēdējā desmitminūtē liepājnieki vēlreiz iesita bumbu vārtos, taču arī šoreiz rezultāts palika nemainīgs - VAR konstatēja aizmugures situāciju. Sākotnēji vārtu guvums pēc tiesneša VAR signāla pat tika ieskaitīts, bet dažas minūtes vēlāk atcelts.

Pirms tam turpat Liepājā patreizējā čempione RFS viesos ar 4:0 pieveica "Grobiņa"/LFS komandu. Svētdien kārtas ievadā "Riga" ar 2:1 uzvarēja "Metta" komandu un "Auda" ar 2:0 pārspēja "Tukums 2000"/"Telms" futbolistus, bet pirmdien "Daugavpils" ar 1:0 guva panākumu pār "Valmieru".

Pēc astoņām kārtām līdere ar 19 punktiem ir RFS, bet otro vietu ar 18 punktiem ieņem "Riga". Tālāk ar 14 punktiem ir "Daugavpils", pa 13 punktiem guvušas "Valmiera" un "Tukums 2000"/"Telms", bet 11 punkti ir "Audai". Septīto vietu ar astoņiem punktiem ieņem "Grobiņa"/LFS, septiņus punktus guvusi "Metta", sešus - "Liepāja", bet piecus - "Jelgava".

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9. novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār "Metta" komandu ar 1:0.