Noskaties Čukstem kuriozi uzvaras vārti. Latviešu komanda 2-0 vadībā Zviedrijas otrās līgas finālā

TVNET Sports
CopyDraugiem X Whatsapp
Latvijas hokeja aizsargs Kārlis Čukste
Latvijas hokeja aizsargs Kārlis Čukste Foto: Brynäs IF (Twitter/X)

Latvijas hokeja aizsargs Kārlis Čukste piektdien Zviedrijas pēc spēka otrās līgas ("HockeyAllsvenskan") fināla sērijas otrajā spēlē guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli.

Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Jēvles "Brynas" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) pārspēja Stokholmas "Djurgarden".

"Brynas" fināla sērijā, cīnoties par ceļazīmi uz Zviedrijas pirmo jeb augstāko līgu (SHL), izvirzījusies 2-0 vadībā.

Trešā perioda ceturtajā minūtē Čukste atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, bet sestajā minūtē viņš guva vārtus, izvirzot "Brynas" vadībā.

Čukste no laukuma apmales raidīja ripu vārtu virzienā, un tā atrada ceļu līdz mērķim. Pretinieku komandas spēlētājs vārtu priekšā samulsināja "Djurgarden" vārtsargu, kurš laikus nenoreaģēja un nepamanīja ripu.

Šosezon 11 aizvadītajos "play-off" mačos Čukste nopelnīja pirmos rezultativitātes punktus, savukārt Indrašis izcēlies ar 11 punktiem (3+8).

Regulārajā čempionātā 49 spēlēs Čukste vārtus neguva, taču izpildīja 13 rezultatīvas piespēles.

Indrašis pamatturnīrā 52 spēlēs sakrāja 58 punktus (26+32), kas bija otrais rezultatīvākais sniegums Zviedrijas otrajā līgā.

Pērn latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis ar Ērnšeldsvīkas "MoDo" komandu fināla sērijā 4-3 pārspēja "Djurgarden", izcīnot ceļazīmi uz Zviedrijas pirmo līgu.