Maaülikooli saalihokinaiskond tuli tiitlikaitsja vastu Eesti meistriks

Henn Uuetoa
, ajakirjanik
Eesti maaülikooli naiskond lasi suure edu käest ning lasi Spartal viigistada, kuid meistritiitli otsustanud värava lõid viimaks siiski tartlased. Foto: Renee Kütisaar / Eesti saalihoki liit

Eesti naiste saalihoki meistrivõistluste finaalseeria Eesti maaülikooli (EMÜ) ja Sparta vahel jõudis möödunud pühapäeval kolmanda kohtumiseni, kus taas jäi peale Tartu võistkond, kes niiviisi Eesti meistriks krooniti.

Enne kolmandat omavahelist kohtumist juhtis finaalseeriat EMÜ, mille naiskond võitis nende jaoks võõrsil toimunud avakohtumise 6 : 3 ning kodus peetud teise mängu 4 : 2.

Ka pühapäeval peetud kolmandat kohtumist alustas paremini Tartu naiskond, kes 32. minutiks juhtis koguni 5 : 1. Kuid juba ligi minut aega hiljem asusid Sparta naised vahet vähendama ning viimase kolmandiku alguses näitas tabaloo skooriks 5 : 5.