Serviti lõpetas meistriliiga põhiturniiri esikohal

Lõuna-Eesti Postimees
Serviti kapten Henri Sillaste ja mängu resultatiivseim Alfred Timmo.
Serviti kapten Henri Sillaste ja mängu resultatiivseim Alfred Timmo. Foto: Laura Plakso/eesti Käsipalliliit

Käsipalli Eesti meistriliigas pandi kolmapäeval punkt põhiturniirile, kui Põlva Serviti võõrustas HC Kehra/Horizon Pulp&Paperit ja võitis mängu tulemusega 36:25 (17:15).

Kohtumise esimesed väravad tulid Jürgen Roobalt ja Alfred Timmolt. Ent Kehra võttis kiirelt järele ning haaras üheväravalise edu. Timmo juhtimisel võttis Põlva meeskond juhtpositsiooni tagasi ning 10. minutiks omas Serviti 2-väravalist edu skooriga 9:7. Kehra eest viigistas seisu Alvar Soikka, kes viskas 20. minutil seisuks 12:12.

Peatselt võitlesid Timmo ja Kermo Saksingu väravad Serviti 14:12 juhtima. Kohtumise 25. minutil näitas skooritabloo numbreid 16:13. Esimese poolaja võitis Serviti skooriga 17:15.