Krollis dodas laukumā mača beigās. "Spezia" zaudē un aizvadīs pārspēli par palikšanu A sērijā

LETA
CopyDraugiem X Whatsapp
Latvijas futbolists Raimonds Krollis

Latvijas futbola izlases uzbrucējam Raimondam Krollim dodoties laukumā otrā puslaika kompensācijas laikā, "Spezia" komanda svētdien Itālijas A sērijas 38.kārtas spēlē piedzīvoja neveiksmi un aizvadīs maču par palikšanu Itālijas spēcīgākajā līgā.

"Spezia" pēdējās kārtas spēlē viesos ar rezultātu 1:2 (1:1) piekāpās "AS Roma".

Spēcijas klubs ātri izvirzījās vadībā, kad pēc spēlētām sešām minūtēm pēc Mehdi Burabijas piespēles uz vārtu priekšu Dimitris Niklau no tuvas distances raidīja bumbu garām mājinieku vārtsargam.

Tuvojoties pirmā puslaika izskaņai, 43.minūtē "AS Roma" izlīdzināja rezultātu 1:1. Stefans El-Šarāvi piespēlēja uz vārtu priekšu, kur ar galvu bumbu "Spezia" vārtos nogādāja Nikola Zalevskis.

Otrajā puslaikā, cīņai laukumā ritot sīvi, abu komandu spēlētāji vairākas reizes iesaistījās asās vārdu apmaiņās. 89.minūtē 11 metru soda sitienu izpildīt devās Paulo Dibala, kurš ar spēcīgu sitienu guva vārtus un nodrošināja Romas komandas uzvaru.

Krollis devās laukumā kompensācijas laika septītajā minūtē, nomainot "Spezia" vienīgo vārtu autoru, un kopā spēlēja apmēram astoņas minūtes.

Tāpat "Spezia" palikšana A sērijā bija atkarīga arī no tā, kā beigsies "Verona" un "AC Milan" duelis, jo pirms noslēdzošās kārtās "Spezia" un "Verona" bija vienāds punktu skaits. Pēdējās kārtas spēlē "Verona" arī viesos ar rezultātu 1:3 piekāpās milāniešiem, līdz ar to Veronas un Spēcijas vienības 11.jūnijā tiksies pārspēlē, lai noskaidrotu komandu, kura saglabās vietu A sērijā.

38 spēļu kārtās gan "Spezia", gan "Verona" sakrāja 31 punktu, turnīra tabulā dalot 17. un 18.vietu 20 komandu konkurencē. A sēriju pametīs trīs vājākās vienības.

Krollis Spēcijas kluba rindas papildināja janvārī un jau pirmajā mačā bija spēles pieteikumā, taču savu debiju, kļūstot par pirmo Latvijas futbolistu, kurš devies laukumā Itālijas A sērijā, viņš piedzīvoja 5.februārī, kad mačā pret "Napoli" 76.minūtē devās uz maiņu. Krollis līdz šim piedalījies trijās A sērijas spēlēs.