Manchester City alistas linnarivaalide heitluses Unitedi ja hoiab elus unistust kolmikvõidust

Christopher Krutto
Manchester City kangelaseks tõusis kahe väraga Ilkay Gündogan.
Manchester City kangelaseks tõusis kahe väraga Ilkay Gündogan. Foto: Gary Oakley/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Inglismaa jalgpalli karikavõistluse finaalis alistas Manchester City 2:1 linnarivaali Unitedi.

City tegi kohtumisele suurepärase alguse, sest juba 13. sekundil viis Ilkay Gündogan nad kaunist kauglöögist 1:0 juhtima. City edu püsis kuni 33. minutini, kui Bruno Fernandes viigistas penaltist seisu.

Kohtumise viimase tabamuse eest hoolitses taaskord Gündogan, kes 51. minutil skooris taaskord kauni kauglöögi ning tõi Cityle liigavõidu kõrvale hooaja teise karika.

Nüüd valmistuvad City mängijad järgmisel laupäeval mängitavaks Meistrite liiga finaaliks, kus neid ootab ees Milano Inter. Võidu korral tähistaks see Cityle ihaldatud kolmikvõitu ehk koduse meistrivõistluse, karikavõistluse ja Meistrite liiga võitu ühel hooajal.