LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
RFS futbolisti
RFS futbolisti Foto: Sanita Ieva Sparāne (RFS)

RFS komanda otrdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgas 16.kārtas mačā mājās ar rezultātu 3:1 (1:1) uzvarēja "Daugavpili".

RFS komandai vārtus guva Andrejs Iličs, Sedriks Kuadio un Stefans Paničs, bet pretiniekiem izcēlās Ričards Žaldovskis.

Pirmā puslaika vidū, 23.minūtē, "Daugavpils" izcīnīja bumbu laukuma vidusdaļā un Žaldovskis pēc pietuvošanās soda laukumam izdarīja sitienu, pārspēdams Pāvelu Šteinboru. Puslaika pēdējā minūtē pēc Petra Mareša centrējuma Iličs, sitot ar galvu, raidīja bumbu Vladislava Kurakina sargātajos vārtos - 1:1.

Otrā puslaika ievadā, 52.minūtē, pēc Mareša vēl viena centrējuma Kuadio uztvēra bumbu ar krūtīm, nolika pa sitienam un raidīja to tīklā, panākdams 2:1 RFS labā. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Roberta Savaļnieka izpildītā stūra sitiena mājiniekiem vadību nostiprināja Paničs.

16.kārtas turpinājumā trešdien "Valmiera" uzņems "Metta", bet "Riga" savā laukumā spēlēs pret Salaspils "Super Nova", kamēr ceturtdien "Liepāja" mājās tiksies ar "Tukums 2000"/"Telms" un "Jelgava" viesosies pie "Audas".

Turnīra tabulas augšgalā ar 39 punktiem 15 spēlēs ir "Riga", otro vietu ar 38 punktiem 16 mačos ieņem RFS, trešā ar 25 punktiem ir "Valmiera", bet ceturto vietu ar 21 punktu 14 spēlēs ieņem "Metta". 20 punkti ir "Liepājai" , bet 19 punktus sakrājusi "Auda", 15 - "Jelgava", 13 - "Daugavpils", 12 - "Tukums 2000"/"Telms" un septiņus - "Super Nova".

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi vēsturē par čempioniem kļuva valmierieši, sudrabu izcīnīja "Riga", bet bronzu - RFS, bet Latvijas kausa izcīņā uzvarēja "Auda".