"Bayern" prezidents: Neredzu nevienu komandu, kas būtu spēcīgāka par mums

CopyDraugiem X Whatsapp
Herberts Hainers
Herberts Hainers Foto: dpa/scanpix

Vācijas futbola kluba Minhenes "Bayern" prezidents Herberts Hainers pēc komandas iekļūšanas šīs sezonas UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā paziņoja, ka viņa vienība ir labākā visā turnīrā.

"Bayern" trešdien savā laukumā guva panākumu pret franču vienību Parīzes "Saint-Germain" (PSG) arī astotdaļfināla atbildes spēlē un nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā. Vācijas čempioni uzvarēja ar rezultātu 2:0, divu spēļu summā triumfējot ar 3:0.

"Neredzu nevienu komandu, kas būtu spēcīgāka par mums," pēc panākuma sacīja Hainers, uzvaru raksturojot kā "ļoti kontrolētu un dominējošu".

Savus pretiniekus ceturtdaļfinālā Vācijas čempionvienība uzzinās 17.martā, kad notiks izloze.

Pagaidām kopā ar "Bayern" ceturtdaļfinālā iekļuvuši arī angļu kluba Londonas "Chelsea" futbolisti, Itālijas A sērijas čempioni "AC Milan" un Lisabonas "Benfica" no Portugāles.

Nākamnedēļ tiks noskaidrotas atlikušās četras komandas, kuras sasniegs labāko astotnieku.

Lai arī 2020. gada Čempionu līgas uzvarētāju "Bayern" viens no sponsoriem ir "Qatar Airways", Hainers norāda, ka Minhenes kluba rocība ne tuvu nav tik liela kā PSG, kurus katarieši atbalsta jau no 2011. gada.

"Kā redzat, tad visu ar naudu sasniegt tomēr nevar," par PSG nespēju triumfēt UEFA Čempionu līgā sacīja Hainers.

Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā "Bayern" prēmijā nopelnījuši 10,6 miljonus eiro, bet kopā ar bonusiem par uzvarām visos astoņos mačos jau tikuši pie 89,02 miljoniem eiro no UEFA. Ja minhenieši tiks līdz finālam 10. jūnijā Turcijas pilsētā Stambulā un tajā triumfēs, tad viņu prēmija var sasniegt 121,52 miljonus eiro.