Chelsea suutis kaotusseisu ümber pöörata, Benfica hävitas Brugge

Christopher Krutto
Londoni Chelsea mängijad võitu tähistamas.
Londoni Chelsea mängijad võitu tähistamas. Foto: PETER CZIBORRA/Action Images via Reuters/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liigas selgusid esimesed veerandfinalistid.

Õhtu kõige põnevamas kohtumises läksid omavahel vastamisi Londoni Chelsea ja Dortmundi Borussia. Kui avakohtumise oli Chelsea võõrsil kaotanud, siis kodus mindi 43. minutil juhtima.

Teisel poolajal teenis Chelsea penalti, mida läks lööma Kai Havertz. Tema esimene sooritus maandus postis, kuid 11 meetri karistuslöök läks kordamisele ning siis sakslane enam jalga ei väristanud.

Kahe mängu kokkuvõttes alistas Chelsea Dortmundi 2:1.

Korraliku väravatesadu pakkus Lissaboni Benfica, kes lõi Club Brugge võrku lausa viis väravat. Esimene värav, mille kohtunikud ära lugesid – Joao Mario 2. minuti tabamus tühistati VARi poolt – sündis 38. minutil, kui Rafa Silva oli täpne. Avapoolajal sai Portugali tippklubi eest jala valgeks ka Goncalo Ramos.

57. minutil lisas Ramos enda teise ja Benfica kolmanda. 71. minutil realiseeris Mario penalti ning 77. minutil sahistas võrku David Neres. 87. minutil lõi Bjorn Meijer küll ühe tagasi, kuid enamat ei Brugge ei suutnud ning Benfica võitis kohtumise 5:1.

Kahe mängu kokkuvõttes jäi Benfica peale 7:1.