Jukka Toijala: mäng läks liiga jõuliseks, kõigi meestega ei ole vaja haiglasse minna

Ville Arike
Eesti koondise peatreener Jukka Toijala polnud rahul, et kohtunikud mängu liiga jõuliseks lasid. Foto: Tairo Lutter

Eesti korvpallikoondise peatreener Jukka Toijala ütles pärast Riias Lätilt saadud 69:80 kaotust, et Kaspar Treieri küünarnukivigastus võis teisi mängijaid vaimselt mõjutada, kuid tervikuna andsid kõik kontrollmängud vajaliku kogemuse.

«Kahjuks läks mäng nii füüsiliseks,» ohkas Toijala. «Treieri osas tean vaid, et sai vigastada.. Tema vastu tehti päris korralik viga, mida ei vilistatud. Nii see läks.»

Treier kukkus käe peale pärast seda, kui vähendas esimese poolaja lõpu eel pealtpanekust vahe minimaalseks - 39:41. Poolaja lõpuks kärises Eesti koondise kaotusseis 41:48-le ning kolmanda veerandi lõpuks 49:70-le.