Heiko Rannula trilleriks kujunenud mängulõpust: Niimoodi karastubki teras

Lauri Habakuk
, tegevtoimetaja
Pärnu Sadama peatreeneri Heiko Rannula sõnutsi peab meeskond enim juurde panema kaitses ja kaitselauas. Foto: Mailiis Ollino

Ehkki Pärnu Sadam alistas kodusaalis korvpalli Eesti meistrivõistluste finaalseeria esimeses mängus tartlased 93:88, tunnistab suvepealinna meeskonna peatreener Heiko Rannula, et tema hoolealused läksid lahingu teises pooles paanikasse ja järgmiseks vastasseisuks on neil palju juurde panna.

Alguses sai Pärnu väga hästi minema, kolmas veerandaeg oli aga häving. Millest sellised Ameerika mäed? “Kui nägid, siis mängujuht sai vigastada,” lausus Rannula.

Tõsi, vahetult pärast Alterique Gilberti väljakult lahkumist edenes Pärnu sats hoogsalt, minnes teise veerandi lõpus korra 22 punktiga juhtima. Rannula tunnistas, et kui finaalseeria avalahingu lõpp tuli lähemale, kaotasid meie mehed mängu üle kontrolli ja läksid paanikasse.