Üritused 1.–8. aprill
Reede, 1. aprill
Tehvandi spordikeskuses
kl 10 Eesti meistrivõistlused suusahüpetes.
Antsla kultuurikeskuses
kl 17 kapelli Sinilill 15. sünnipäeva tähistamine.
Otepää kultuurimajas
kl 18 Otepää linna sünnipäevapidu.
Tõrva kinos Koit
kl 18 Indrek Taalmaa püstijalakomöödia «Onu Heinari lood».
Alle-Saija teatritalus
kl 19 komöödia «Naisevõtt».
Navi seltsimajas
kl 19 kevadpidu ansambliga Ahoi.
Mõniste rahvamajas
kl 19 Krahvi Teatri etendus «Meele-Lahutaja 2».
Laupäev, 2. aprill
Vastseliina rahvamajas
kl 10 noortekonverents «Minu esimesed 10 000 eurot».
Antslas Kasumetsa terviserajal
kl 10 linnaorienteerumine.
Valgas Kungla tn väljakul
kl 10 FC Warriori kevadturniir.
Tõrva gümnaasiumi pargis
kl 10 tervisetund ja kepikõnd.
Haanja spordikeskuses
kl 11 Võrumaa suusasarja boonusetapp.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 12 ja 18 festivali Koolitants piirkondlik tantsupäev.
Ala rahvamajas
kl 19 tantsuõhtu, esineb Sulo.
Pühapäev, 3. aprill
Haanja suusakeskuses
kl 11 Võru maakonna meistrivõistlused laskesuusatamises.
Valgas
kl 12 rahvamatk, algus spordihalli ees.
Misso rahvamajas
kl 12 Võrumaa vokaalansamblite päev.
Antsla kultuurikeskuses
kl 13 Aleksei Turovski loodusõhtu «Havist hundini».
Tsooru rahvamajas
kl 14 mälumänguturniir.
Alle-Saija teatritalus
kl 14 kogupereetendus «Koll Kalli».
Nõuni kultuurimajas
kl 14 LendTeatri etendus «Ühesugune õnn».
Ruusmäe rahvamajas
kl 15 Krabi külateatri etendus «Poodi man poliitikast».
Sangaste kultuurimajas
kl 17 Lasva meeskoori juubelikontsert.
Esmaspäev, 4. aprill
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 Vana Baskini Teatri etendus «Uus peatükk».
Valga kultuurikeskuses
kl 19 Rakvere Teatri etendus «Ilma sinuta».
Põlva kultuurikeskuses
kl 19 Ugala teatri etendus «Emadepäev».
Teisipäev, 5. aprill
Otepää kultuurimajas
kl 12 ajaloopäev.
Räpina kultuurikeskuses
kl 18 ABBA laulude kontsert, esinevad Põlva ja Räpina muusikakooli solistid.
Antsla kultuurikeskuses
kl 19 MTÜ Müüdud Naer etendus «Kui õitseb naiste sitt suuvärk, on mul helge süda».
Kolmapäev, 6. aprill
Võru spordikeskuses
kl 10 Võrumaa koolinoorte meistrivõistlused «Tähelepanu, start!» finaal.
Räpina kultuurikeskuses
kl 11 Rakvere Teatri lasteetendus «Sirli, Siim ja saladused»,
kl 19 Rakvere Teatri kontsertlavastus «Lihtsalt, rõõmuks».
Valga muuseumis
kl 16 nutinäituse «Jutud Eesti kaladest ja kaluritest» avamine.
Põlva kultuurikeskuses
kl 18 Abba laulude kontsert, esinevad Põlva ja Räpina muusikakooli solistid.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 Mikael Meema soolotund «Lood».
Veriora rahvamajas
kl 19.30 Krahvi Teatri etendus «Meele-Lahutaja 2».
Neljapäev, 7. aprill
Puiga spordihoones
kl 10 Võrumaa koolinoorte meistrivõistlused korvpallis.
Õrsava külas
kl 17 orienteerumisneljapäevak.
Orava kultuurimajas
kl 18 mälumäng.
Põlvas Mesikäpa hallis
kl 18 Eesti MV käsipalli esiliigas: Coop Põlva – Valga Käval.
Võru kultuurimajas Kannel
kl 19 Kait Tamra ja Põlva muusikakooli keelpilliorkestri kontsert.
Põlgaste külakeskuses
kl 19 etendus «Kõik müügiks».
Uue-Antsla rahvamajas
kl 19 Alle-Saija teatristuudio komöödia «Naisevõtt».
Reede, 8. aprill
Kanepi seltsimajas
kl 19 Krahvi Teatri etendus «Meele-Lahutaja 2»
Mooste folgikojas
kl 19 Vana Baskini Teatri etendus «Uus peatükk».
Vastseliina rahvamajas
kl 19 tantsuõhtu ansambliga Kardemon.
Riidaja kultuurimajas
kl 19 retrovideodisko.
Uue-Antsla rahvamajas
kl 20 tantsuõhtu ansambliga Sada ja Seened.
---
Koroonaviiruse leviku tõttu võidakse osa üritusi ära jätta.