Eiropas junioru čempionāts: Latvijas kamaniņu braucējiem vēl divas medaļas

TVNET/LETA
CopyDraugiem X Whatsapp
Siguldas bobsleja un kamaniņu trase
Siguldas bobsleja un kamaniņu trase Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

Latvijas jaunie kamaniņu braucēji svētdien Bludencas trasē Austrijā izcīnīja vēl divas medaļas Eiropas junioru čempionātā, informē Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

Sieviešu junioru konkurencē sestajā Pasaules kausa posmā bronzas godalgu izcīnīja Zane Kaluma. Viktorijai Ziediņai bija 11.vieta, bet Frančeska Bona ierindojās 17.pozīcijā.

Junioru vīriešu konkurencē Kaspars Rinks pirmajā braucienā uzrādīja labāko finiša laiku, bet otrajā braucienā, trasē pieļaujot kļūdu, summā izcīnīja septīto vietu. Savukārt Robertam Dreimanim divu braucienu summā 21.vieta, bet Valtam Pavlovam izcīnīta 22.pozīcija.

Komandu stafetē Latvijas komanda ar Kalumu, Dreimani un Rinku/Vitāliju Jegorovu sastāvā izcīnīja sudraba godalgu, pirmās vietas ieguvējiem vāciešiem piekāpjoties par 0,694 sekundēm.

Pasaules kausu kopvērējumā junioru vīriešu konkurencē Rinks ar izcīnītiem 236 punktiem bija tūlīt aiz goda pjedestāla, ceturtajā vietā. Sieviešu divvietīgo ekipāžu pasaules kausu kopvērtējumā Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna ar 376 punktiem izcīnīja trešo vietu. Savukārt otram sieviešu duetam Andai Upītei/Sanijai Ozoliņai bija 344 punkti un sestā vieta.

Komandu stafetes kopvērtējumā Latvijai ar izcīnītiem 210 punktiem izcīnīta trešā vieta.

Jau ziņots, ka sestdien uzvaru svinēja Ziediņa/Zvilna, bet bronzu izcīnīja Rinks/Jegorovs.

Bludenzas ledus trase ir aptuveni 750 metrus gara un tā galvenokārt ir paredzēta treniņiem, kā arī sacensībām jaunajiem kamaniņu, skeletona un bobsleja sportistiem.