Meie Toidukaubad võttis põneva lahingu järel karikavõidu

Merly Raudla
Karika nimel võitlesid kompromissitult Meie Toidukaupade (kollases) ja 1JVBr meeskond. Foto: Ain Liiva

Laupäeval Kastani Arenal peetud maakonna korvpalli karikavõistluste finaalis tegi ajalugu Meie Toidukaubad. Esiliiga meeskond võitis 99:95 maakonna meistriliigas mänginud tiimi 1JVBr.

Kahe põhiveduri Erik Kaasiku ja Kristo Tammiksaare toel oli Meie Toidukaubad esimesel veerandajal vastasest üle 26:22. Poolajapausile mindi 48:48 viigiseisul. Kolmanda veerandaja lõpul oli seis 83:68 võitjate kasuks.

Viimase veerandaja lõpp muutus ülimalt tasavägiseks punkt-punkti mänguks ja pakkus publikule korralikult närvikõdi. Võitjaks osutus siiski kollastes särkides mänginud Meie Toidukaubad.