Tarvas sai veel ühe võidu ja pääses viimasest kohast

Tauno Tihti
Tarva mängumees Kaido Saks (valges vormis) oli väljakul 31 minutit ja panustas võidu heaks 16 punkti. Foto: Ain Liiva

Korvpalli-Tarvas ei ole enam turniiritabelis viimane ja reedel on taas kohtumine jõukohase vastase Valmieraga. Meeskond läheb mängule positiivse emotsiooni pealt.

Korvpalliklubi Tarvas kohtus Tallinna Kaleviga ja teine võit Pafi Eesti-Läti korvpalliliigas sai võetud tulemusega 91:83. Turniiritabelis tähendas see ühe võiduga jätkava meeskonna Tartu Ülikool Maks & Moorits viimasele kohale jätmist.

Mängujärgses usutluses ütles meeskonna peatreener Martin Müürsepp, et seda võitu oli vaja, sest mitu mängu on tänavusel hooajal napilt käest läinud ja oma masti vastaste üle on ikka hea võitu saavutada.