Kahekohalise punktisummani jõudnud Kriisa aitas Arizona järjekordse võiduni

Karl-Joosep Küngas
Kerr Kriisa.
Kerr Kriisa. Foto: arizonawildcats.com

USA üliõpilaste korvpalliliigas NCAA jätkavad kaotuseta Kerr Kriisa ja tema Arizona Wildcats. Viimati alistati võõrsil Oregon State Beavers 90:65.

Arizona suutis mängu enda kasuks kallutada tugeva teise poolajaga. Kui esimesed 20 minutit möödusid külaliste 44:36 võiduga, siis Oregoni mängumehed ei suutnud peagi sammu pidada.

Algviisikusse kuulunud Kriisa viibis väljakul 28 minutit ning jõudis visata 11 punkti. Sellega oli eestlane meeskonna suuruselt kolmas korvikütt. Arizona mängujuhi arvele jäi lisaks veel viis korvisöötu ja kolm lauapalli.

Arizona on tänavust hooaega alustanud suurepäraselt, sest seni on võidetud kõik seitse kohtumist. Oregon State'i vastu teenitud võit oli aga eriti magus, sest meeskonnad kuuluvad samasse konverentsi.