Koroona põhjustas jalgpallimängul kaose: meeskond pidi alustama üheksa mängijaga, lõpuks jäi neid alles kuus

Christopher Krutto
Belenensesi mängija Joao Monteiro (istumas) teeskles teise poolaja alguses vigastust, et kohtumine varem lõppeks. Foto: ANTONIO COTRIM

Portugali jalgpalli kõrgliigas leidis eile aset kurioosne vahejuhtum, kui vastamisi läksid Belenenses ja Benfica.

Enne kohtumist tabas Belenensese klubi suur koroonapuhang, mille tõttu pidid 14 meeskonna mängijat jääma karantiini. Kuigi algselt eeldati, et kohtumine jäetakse ära, siis nii ei läinud.

Seetõttu pidigi Belenenses saatma väljakule kõigest üheksa mängijat – kusjuures neist kaks olid väravavahid. Benfica mängijad ei halastanud ja läksid juhtima juba 24. sekundil.

Esimene poolaeg lõppes Benfica 7:0 eduseisuga. Teist poolaega Belenensese mängijad enam kannatada ei tahtnud ja platsile jõudis üheksast mehest tagasi vaid seitse. Kohe pärast poolaja avavilet teeskles üks mängija vigastust ja kohtunik pidi naeruväärse jalgpallimatši lõpetama.