VIDEO ⟩ Severstal võitis Robert Rooba väravast seni vaid võite tunnistanud KHLi liidrit

Robert Rooba.
Robert Rooba. Foto: instagram/hc_severstal

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Tšerepovetsi Severstal teenis Kontinentaalses hokiliigas (KHL) hooaja teise võidu, kui alistas seni kaotuseta olnud Ufa Salavati 2:1 (0:0, 1:0, 1:1).

Rooba lõi liiga liidri vastu esimese värava, mis sündis teisel kolmandikul. Kokku sai ta kohtumises teha viis pealelööki. Tegemist oli eestlase teise väravaga KHLis, esimene kord sahistas ta võrku oma debüütmängus 2. septembril, kui lõi värava Peterburi SKA-le.

Ufa suutis kolmanda perioodi lõpus seisu viigistada soomlase Teemu Hartikaineni väravast, kuid Tšerepovetsile jäi viimane sõna ja võiduvärava lõi kaks minutit enne lõpusireeni valgevenelane Vladislav Kodola.

Severstal tõusis hooaja teise võiduga läänekonverentsi viimaselt kohalt 11. tabelireale, Ufa klubi jätkab endiselt idakonverentsi esikohal. Neljapäeval võõrustab Rooba klubi Riia Dünamot, mis on läänekonverentsis nende otsene konkurent.