VIDEO Ukrainas pandi väljakule ilmunud hobuse tõttu jalgpallimäng seisma

Christopher Krutto
Hobune jalgpalliväljakul.
Hobune jalgpalliväljakul. Foto: Kuvatõmmis

Kurtide olümpia jalgpalliturniiri kvalifikatsioonimängus Ukraina ja Itaalia vahel sai näha haruldast pilti. Nimelt tungis jalgpalliväljakule hobune.

Neljajalgsed pole jalgpallistaadionitel harvad külalised ja varemgi on ette tulnud, kui kohtunikud ja mängijad on pidanud taga ajama nii koeri kui ka kasse. Kusjuures Poltavas peetud kohtumisel peetigi loomade pärast kaks pausi, sest 41. minutil jooksid platsile kaks koera.

Selleks ajaks oli Ukraina eduseis juba 2:0. Kui koerad olid platsilt lahkunud, mäng jätkus. Teisel poolajal saadi mängida kuni 59. minutini, kui platsile marssis hobune. Kuigi teda prooviti lahkuma meelitada, siis ei soovinud hobune kohe lahkuda.

Kui majesteetlik loom lõpuks lahkus, jätkati mänguga ja Ukraina võitis lõpuks 3:0.