Mart Rauba
, ajakirjanik
Kevin Vabaorg eelmisel aastal Viljandi triatloni põhidistantsil.
Kevin Vabaorg eelmisel aastal Viljandi triatloni põhidistantsil. Foto: Marko Saarm

Tallinna Ironmani 70,3-kilomeetrisel distantsil oli meeste arvestuses kiireim Viru-Jaagupi triatleet Kevin Vabaorg ajaga 3.53.11. Naiste arvestuses võidutses Tiina Sarparanta Soomest ajaga 4.31.36.

Teiseks jäi meestest Rinalds Sluckis Lätist ajaga 3.55.41, kolmandaks Timmo Jeret Eestist ajaga 3.57.50.

Naiste esikolmikus jäi teisele kohale Liisa Kull ajaga 4.37.05, kolmanda koha haaras Baiba Medne Lätist ajaga 4.38.55.

Toimusid ka meeskonnavõistlused, mille meeste arvestuses võitsid Raudpoisid (Martin Lapp, Martin Nelis, Matis Oolup; 3.43.07) ja naistest Gustav (Tea Mey, Anne-Ly Palm, Laura-Liis Valdmaa; 4.37.18).

Kiireim segameeskond oli Team Food Studio (Armin Angerjärv, Anette Hallik, Helgor Markov; 4.01.39).

Tallinna Iromani võistlusel jagati ka 30 kohta järgmise aasta Uus-Meremaal toimuvale MM-ile, need läksid vanusegruppide parimatele.