Peatreener Vassiljev: tegemist oli haarava poksimatšiga

Karl Juhkami
Võõrsil löödud kaks väravat pole tänavu enam nii väärtuslikud kui varem, kuid sellest hoolimata on Levadial kordusmänguks igati head šansid. Foto: Inpho Photography

Tallinna FCI Levadia tegi Konverentsiliiga teise eelringi avamängus 2:2 viigi Dundalk FC-ga, mis jätab neile kordusmänguks korralikkud võimalused. Peatreener Vladimir Vassiljev kinnitas, et koduväljakul minnakse igal juhul võitma.

Esmalt aga avamängust. Kohtumine sai Levadia jaoks unelmate alguse, kui Bogdan Vaštšuk viis nad juba esimesel minutil juhtima. Sellele järgnes aga külm dušš, sest poolteist minutit hiljem seadis Will Patching jalule 1:1 viigiseisu.

Teistkordselt pääses Levadia ette 19. minutil, kui taas oli täpne Vaštšuk. Seegi eduseis oli aga kärme sulama, sest 27. minutil jõudis võõrustajate poolt sihile David McMillan.