VIDEO ⟩ Eesti piljardimängijad alistasid MMil imelise lõpuga ühe favoriidi ja pääsesid veerandfinaali

Postimees Sport
Mark Mägi (vasakul) ja Denis Grabe.
Mark Mägi (vasakul) ja Denis Grabe. Foto: Foto videost

Suurbritannias toimuval piljardi paarismängu MMil pääsesid Denis Grabe ja Mark Mägi kaheksa parema hulka, alistades turniiri üheks favoriidiks peetud Suurbritannia A-paari 7:6.

Briti paari Jayson Shaw - Chris Melling vastu oli võitja lahtine kuni otsustavate hetkedeni. Shaw lõi valge auku ja Mägil õnnestus seejärel Eestile 7:6 võit kindlustada, seejuures jäid eestlased alguses 1:5 kaotusseisu. Facebooki videost on näha kohtumise viimased sekundid Suurbritannia vastu ning seda on vaadatud ligi 50 000 korda.

Grabe ja Mägi alistasid avaringis 7:5 Belgia paari ning kohtuvad kaheksa parema seas Filipiinidega, kes on MMi ajaloo üks edukaim riik.

MMi veerandfinaalid mängitakse neljapäeval, reedel on kavas poolfinaalid ja finaal.