Klavani koduklubi lõi üleminutitel kaks väravat ja hoiab 4:3 võiduga püsimajäämise lootust elus

Siim Kaasik
Cagliari mängijad üleminutite võiduväravat tähistamas.
Cagliari mängijad üleminutite võiduväravat tähistamas. Foto: Fabio Murru/Epa

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio teenis Itaalia meistrivõistlustel võidu, kui alistas lõpuminutite väravate toel 4:3 Parma.

Klavan jälgis küll kohtumist pingilt, ent tema meeskonnakaaslased said hakkama vägeva tagasitulekuga. Kuigi külalismeeskond Parma läks mängu juba viiendal minutil Giuseppe Pezzella tabamusest juhtima ning kasvatas 31. minutil tänu Juraj Kuckale eduseisu kaheväravaliseks, suutis Leonardo Pavoletti 39. minutil ühe tagasi lüüa.

59. minutil tegi Parma ääreründaja seisuks 3:1 ning liigasse püsimajäämise nimel võitleva Cagliari jaoks oli seis üsna halb. Siis algas aga suur tagasitulek. Esmalt lõi Razvan Marin 66. minutil seisuks 2:3. Kohtumise esimesel üleminutil oli täpne Gaston Pereiro ning neljandal üleminutil Alberto Cerri.

Hooaja kuuenda võidu teeninud Cagliari on 25 punktiga tabelis 18. kohal ehk punases tsoonis. Kõrgliigasse püsimajäämise eest heitleb ka Parma, kes on 20 punktiga 19. kohal. Mõlemal meeskonnal on sel hooajal pidada veel seitse kohtumist.