Saksamaal säranud Martti Juhkami aitas sugeda tiitlikaitsjat

Margus Martin
, tegevtoimetaja kohusetäitja
Martti Juhkami (ees vasakult teine) õnnistas Friedrichshafeni uue kodusaali sisse Saksamaa võrkpalli meistriliigas saavutatud võiduga Berliini üle. Foto: Guenter Kram

​Laupäeval peetud Saksamaa võrkpalli meistriliiga kohtumises saavutas väärtusliku võidu Martti Juhkami koduklubi Friedrichshafen, kes alistas põhikoosseisu kuulunud 32-aastase rakverlase toel valitseva meistri Berliini 3:0.

Friedrichshafen tuli esimest korda uues kodusaalis mängitud matši avageimis välja keerulisest kaotusseisust 20:23, kallutades selle enda kasuks 26:24. Geimi lõpetas just Juhkami rünnakulöök.

Tasavägise mängu kahes järgmises geimis olid Friedrichshafeni edunumbrid 25:20 ja 25:22.