Eesti motoäss leidis hooaja lõpus õige retsepti

Christopher Krutto
Hannes Soomeri karjäär liigub vaikselt ülesmäge.
Hannes Soomeri karjäär liigub vaikselt ülesmäge. Foto: Sp8images

Ringraja mootorrattur Hannes Soomer osales tänavu kolmandat aastat järjest Superbike’i MM-sarja Supersport-klassis. Oktoobris lõppenud võistlusaastaks uude tiimi kolinud eestlane tegi seal karjääri parima hooaja, jõudes sõitudel poodiumile ning lõpetades üldarvestuses üheksandal kohal. Soomer tunnistas, et jääb kokkuvõttes oma esitustega rahule.

22-aastane motosportlane on Supersport-klassis arenenud samm-sammult. Tunamullu jäi ta üldarvestuses 16. kohale ja parimaks sõidutulemuseks jäi seitsmes koht. Mullu oli ta hooaja lõpuks 14. ja parimaks tulemuseks oli taas seitsmes koht. Tänavu õnnestus tal murda läbi klaaslae ja lisaks elu parimale positsioonile kokkuvõttes teenis ta hooaja viimasest neljast sõidust kolm kolmandat kohta.

Postimehele antud intervjuus tunnistas Soomer, et tugeva hooajalõpu taga on pusletükkide kokku sobimine.