Cagliari võitis taas, Klavan tuli lõpuminutitel edu kaitsma

Christopher Krutto
Ragnar Klavan.
Ragnar Klavan. Foto: LM/Luigi Canu / IPA/IPA/SIPA/LM/Luigi Canu / IPA/IPA/SIPA/Scanpix

Itaalia kõrgliigas Serie A võitis Ragnar Klavani koduklubi Cagliari teise järjestikuse mängu.

Kodus mänginud Cagliari suutis viiendas voorus alistada Crotone 4:2. Külalised läksid mängu 21. minutil Junior Messiase väravast juhtima, kuid juba neli minutit hiljem seadis Charalampos Lykogiannis tabloole viigiseisu.

35. minutil viis Giovanni Simeone kodumeeskonna juba 2:1 ette, kuid 43. minutil viigistas Salvatore Molina taas seisu. Poolaja lõpus viis Riccardo Sottil Cagliari taas ette.

Teise poolaja alguses teenis suvel Cagliarist Crotonesse siirdunud Luca Cigarini punase. Mängu lõppseisus vormistas 84. minutil kodumeeskonna möödunud hooaja parim väravakütt Joao Pedro.

Klavan pääses mängu 81. minutil, kui asendas värava löönud Lykogiannist.

Cagliari hoiab pärast viite vooru seitsme punktiga 11. kohta. Crotone on seni teeninud hooaja jooksul vaid ühe punkti ja on tabelis viimane.