Eile lõppesid Tartu Tamme staadionil kaks päeva kestnud Eesti noorte mitmevõistluse meistrivõistlused vanuseklassides U23, U20, U18, U16 ja U14. Starti tuli ligi 130 noort kergejõustiklast 25 klubist üle Eesti. Mõlema päeva kokkuvõttes oli Tartu sportlastest kõige silmapaistvam U23 vanuseklassi kümnevõistluses meistriks tulnud Hans-Christian Hausenberg (Tartu spordiselts Kalev).

Juba esimese päeva lõpuks oli Hausenberg kogunud 4178 punkti ning hoidis konkurentide Deniss Šalkauskase (3357 punkti) ja Martin Kivimaa (2888 punkti) ees suurt edumaad. Avapäeval võitis ta 100 meetri jooksu ajaga 10,69, sai kaugushüppes kirja tulemuse 7.81, tõukas kuuli 13.67 meetrit, ületas kõrgushüppes 1,98 meetrit ning läbis 400 meetrit 51,61 sekundiga.

Eile jätkus võistlus vihmasajus ning Hausenberg jäi alla oma rekordite. Pärast kettaheidet (2 kg) oli Hans-Christian ​Hausenbergi arvele kogunenud 5631 punkti, talle järgnesid Deniss ​Šalkauskas (TÜASK) 4048 ja Martin Kivimaa (SK Leksi) 3636 punktiga. Küll aga lõpuni Hausenberg kümnevõistlust ei teinud, sest tulemus jäi nulli nii teivashüppes kui 1500 m jooksus. Kokku teenis ta eilseks õhtuks 6330 punkti ja tuli siiski U-23 vanuseklassis Eesti meistriks. Teise koha sai samuti tartlane, 5300 punkti kogunud Deniss Šalkauskas.

Naistest oli kahe päeva edukaim tartlanna, U23 vanuseklassis neljanda koha teeninud Kristin Lass (4448 punkti). Kõrget taset näitas veel noorimas, tüdrukute U14 vanuserühmas osalenud Katarina Verst (TÜASK), kes tuli meistriks ja kogus kõigi alade järel teiseks võistluspäevaks 6773 punkti.