Hiilgav Messi vedas Barcelona edasi, kus tuleb vastu kivikõva pähkel

Postimees Sport
Lionel Messi täna väravat tähistamas.
Lionel Messi täna väravat tähistamas. Foto: LLUIS GENE/AFP

Jalgpalli Meistrite liigas selgitati viimased veerandfinalistid, kui Müncheni Bayern alistas 4:1 (kahe mängu kokkuvõttes 7:1) Londoni Chelsea ja FC Barcelona 3:1 (4:2) Napoli.

Bayerni puhul polnud edasipääsus mingit küsimust, kuid sellest hoolimata ei andnud Saksamaa meister Chelseale hingamisruumi. Eriti säravas hoos oli Robert Lewandowski, kelle arvele jäi kaks väravat ja kaks väravasöötu.

Barcelona edus mängis kõige suuremat rolli Lionel Messi. Argentiinlane lõi ühe värava ja teenis penalti, mille realiseeris Luis Suarez. Tõsi, Kataloonia gigant uinus pärast 3:0 juhtima asumist ning Napoli võinuks parema realiseerimise korral ise edasi minna.

Kuidas täpselt mängud kulgesid, loe juba meie otseblogist!

Veerandfinaalidega alustatakse 12. augustil, kui kohtuvad Atalanta ja Pariisi Saint-Germain. Päev hiljem on vastamisi Leipzig ja Madridi Atletico, 14. augustil Barcelona ja Bayern ning viimase poolfinalisti selgitavad 15. augustil Manchester City ja Lyoni Olympique.