Ilja Antonovi koduklubi tuli Armeenia meistriks

Toimetas Ville Arike
Ilja Antonov.
Ilja Antonov. Foto: FC Ararat-Armenia Facebook

Ilja Antonov ja Jerevani Ararat-Armenia krooniti Armeenia jalgpallimeistriks, viimases voorus alistati lähim jälitaja Noah 2:0.

Antonov mängis kõik 90 minutit. Ararat-Armenia seadis lõppseisu jalule juba poolajavileks Furdjel Narsinghi ja Yusuf Otubanjo väravatest.

Kolm aastat tagasi asutatud klubi võitis lühikese ajaloo jooksul juba teise meistritiitli. Antonov aga tuli karjääris esmakordselt mõne välisriigi meistriks, varem oli ta kuus ja seitse aastat tagasi triumfeerinud FC Levadiaga. Antonovist sai 18. Eesti jalgpallur, kes tulnud mõne välisriigi meistriks.

Nikita Baranovi tööandja Alaškert pidi kolmandale kohale tõusmiseks alistama Gjumri Širaki. Võõrsil jäädi peale 4:2 ning kolmas koht tähendas pääsu Euroopa liiga eelringi. Ka Baranov sai kirja täismängu.

Ararat-Armenia kogus 28 mänguga 52, Noah 48, Alaškert 47 ja Širak 46 punkti.