Madridi Real on liigatiitlist vaid ühe võidu kaugusel

Christopher Krutto
Madridi Reali mängijad väravat tähistamas.
Madridi Reali mängijad väravat tähistamas. Foto: Irina R. H/ZUMAPRESS.com

Hispaania jalgpalli kõrgliigas võitis Madridi Real võõrsil Granada meeskonda 2:1 ja liikus meistritiitlist vaid ühe võidu kaugusele.

Madridi Real alustas mängu hästi ja juba 10. minutil murdis äärekaitsja Ferland Mendy kasti ning saatis tugeva löögi väravasse. Kuus minutit hiljem suurendas kogenud ründaja Karim Benzema Madridi klubi eduseisu veelgi.

Kuigi teise poolaja alguses lõi Darwin Machis Granada poolelt ühe tagasi, siis rohkemaks suutelised ei oldud ja Real sai soovitud tulemuse kätte.

Selle võiduga liikus kuninglik klubi vaid ühe võidu kaugusele tiitlist. Kui Madridi Real alistab neljapäeval Osasuna, ollakse meistrid. Tegu peaks olema vormistamise küsimusega, sest kaks vooru enne liiga lõppu on lähim jälitaja Barcelona nelja punkti kaugusel.

Viimati võitis Madridi Real Hispaania kõrgliiga hooajal 2016/17.