Eesti koondislased välismaal: Ojamaa sai valusa kaotuse, Antonov jätkab liidrina

Toimetas Ville Arike
Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Tairo Lutter

Poolas on jalgpall naasnud koroonapausilt ning see ei mõjunud hästi Eesti koondislase Henrik Ojamaa koduklubile Lodzi Widzewile.

Kuulsa ajalooga Widzew pidi tugevuselt kolmandas liigas tunnistama nõrgemate sekka kuuluva Czestochowa SKRA 2:1 paremust, liiati mängiti koduväljakul. Ojamaa alustas algrivistuses ja vahetati pingile 73. minutil seisul 0:2.

Widzew on 23 mänguga kogunud 47, SKRA 28 punkti. Vooru viimastes mängudes on jälitajatel võimalik jõuda Lodzi klubist kahe punkti kaugusele.

Armeenia kõrgliigas mängis liider Ararat-Armenia kodus väravateta viiki Loriga, Ilja Antonov viibis platsil kõik 90 minutit. Seejuures eemaldati üks Lori mängija 59. minutil.

Ararat-Armenial on punkte 38 ja Loril 34. Samuti 34 silma peal on Nikita Baranovi koduklubi Alaškert, kel üks mäng varuks.