Hobikardisõitjad alustasid esimese meistritiitli püüdmist

Pärnu Postimees
Laupäeval, 22. veebruaril toimus CityKart Cupi karikasarja Pärnumaa meistrivõistluste avaetapp. Foto: Pärnumaa spordiliit

CityKart Cupi karikasarja Pärnumaa meistrivõistluste esimene etapp selgitas esimest korda maakonna kiireimad hobikardisõitjad.

Parima ringiaja 25.699 sai finaalis kirja Silver Piirmets, kes ühtlasi tuli esimese etapi võitjaks. Teise koha saavutas Simo Müür ja kolmandana lõpetas Kristjan-Olari Leping.

Igal võistlusel antakse osalejatele meistrivõistluse punkte osalejate arvu järgi selliselt, et esikoht saab nii palju punkte, kui on võistlusele registreerunud osalejaid, iga järgnev punkti vähem ja viimane koht saab punkti.

Võistlussarja osavõistlused toimuvad kord kuus Pärnu CityKarti kardikeskuses. Pärnumaa meister selgub detsembris viimase etapi järel.

CityKart Cupi karikasarja järgmine etapp toimub 15. märtsil.

CityKart Cupi karikasarja Pärnumaa meistrivõistluste avaetapi parimad: teise koha vääriliselt sõitnud Simo Müür, võitja Silver Piirmets ja kolmanda koha saavutanud Kristjan-Olari Leping. Foto: Pärnumaa Spordiliit