Vägev! Marleen Mülla võttis rekordiga teise täiskasvanute meistrikulla

Margus Martin
, tegevtoimetaja kohusetäitja
Marleen Mülla vallutab teivashüppes järjest uusi kõrguseid.
Marleen Mülla vallutab teivashüppes järjest uusi kõrguseid. Foto: Marko Mumm

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis korraldatud Eesti talvised kergejõustiku meistrivõistlused kulmineerusid Rakvere ViKe sportlaste jaoks väga edukalt: Marleen Mülla võitis pühapäeval kulla naiste teivashüppes ja Robin Sapar teenis pronksi 200 meetri jooksus.

18-aastase Mülla esikohatulemus neli meetrit ja kümme sentimeetrit tähistab ühtlasi uut Lääne-Viru maakonna rekordit.

Isiklikku tippmarki järjest ülespoole nihutanud rakverlane on nüüd kahekordne riigi täiskasvanute meister, sest läinud suvel võitis ta kulla ka Kadrioru staadionil toimunud suvistel tiitlivõistlustel.

Samuti 18-aastane Robin Sapar tegi eduka stardi 200 meetri jooksus, kus tema lõpuaeg 22,30 sekundit andis kolmanda koha. Kaks paremat olid Ken-Mark Minkovski (Audentese SK) ajaga 21,47 ja Henri Sai (SK Altius) 21,58 sekundit.

Esmaspäeva hommikul alustavad mõlemad Lääne-Viru kergejõustiklased Eesti koondisega teekonda Valgevene pealinna Minskisse, kus nad esindavad riiki rahvusvahelisel jõuproovil.