Mourinho kannatused jätkuvad, Tottenham sai lähikonkurendilt valusa kaotuse

Toimetas Ville Arike
Tottenhami peatreeneril Jose Mourinhol on pea pulki täis.
Tottenhami peatreeneril Jose Mourinhol on pea pulki täis. Foto: DAVID KLEIN/REUTERS/Scanpix

Inglismaa jalgpalliliiga tänases esimeses mängus sai Londoni meeskondade derbis Chelsea magusa 2:1 võidu Tottenhami üle.

Frank Lampardi juhendatav Chelsesa hoidis mängu kindlalt enda kontrolli all. 15. minutil avas skoori Olivier Giroud, kolm minutit pärast teise poolaja algust suurendas võimsa ja kauni löögiga eduseisu Marcos Alonso. Eelviimasel minutil põrkus pall küll Antonio Rüdigeri jalast õnnetult oma väravasse, kuid enamat külalised ei suutnud.

Jose Mourinho juhendataval Tottenhamil on käes rasked ajad, sest mõni päev tagasi tuli Meistrite liiga play-off'is tunnistada kodustaadionil Leipzigi paremust. Teatavasti peab meeskond praegu läbi ajama esiründajate Harry Kane'i ja Heung-min Son'ita.

27 mängust 44 punkti kogunud Chelsea kindlustas neljandat kohta, Tottenham on 40 silmaga viies. Temast võivad mööduda Sheffield United (39) ja Manchester United (38). Esikolmikus on Liverpool (76), Manchester City (54) ja Leicester City (50).