Karude võidumarss lõppes Viimsis

Margus Martin
, tegevtoimetaja kohusetäitja
Kui Austin Wrighten (esiplaanil) oli Viimsis suures plaanis ülesannete kõrgusel, siis meeskonnakaaslastel seekord kõige paremat hoogu polnud. Foto: Ain Liiva

Üksteist võitu järjest saavutanud Kadrina Karude korvpallimeeskonna edukas seeria Eesti meistrivõistluste esiliigas sai läbi Viimsis, kus kadrinlased pidid reedel tunnistama kohaliku tiimi KK Viimsi / Noto 90:55 ülekaalu.

Kui esimese poolaja järel püsisid Karud veel mängus ja olid taga 34:39, siis teisel poolajal lisandunud punktisaak kujunes kasinaks: kadrinlased viskasid ise 21 ja lasid endale visata 51 punkti.

Kadrina Karude resultatiivseimaks kerkis ameeriklasest äär Austin Wrighten 21 punktiga. Viimsi parimatena viskasid nii Kristjan Evart kui ka Kaarel Traumann 17 punkti. Meeskonna kapten Evart võttis maha samuti 10 lauapalli ja andis üheksa korvisöötu.

Tamsalu Los Toros / TalTech võõrustas samal ajal kodusaalis tiimi Betoonimeister / SK Nord / Cramo. Tasavägiselt kulgenud mängu avapoolaeg kuulus väljakuperemeestele 37:35, kuid matši võitsid pealinlased 81:78.

Eric Schmalz tõi tamsalulastele 19 punkti, võttis üheksa lauapalli ja jagas kaheksa resultatiivset söötu. Aleksander Oliver Hint lisas kaksikduublit tähistavad 16 punkti ja 10 lauapalli. Siim Laur viskas võitjate kasuks 25 punkti.

Viimsi võttis 17 mängust saavutatud 13 võiduga esiliiga turniiritabelis sisse teise positsiooni, viimsilastest ühe kohtumise rohkem pidanud Kadrina Karud on 11 võidu ja seitsme kaotusega endiselt neljandal kohal ning Tamsalu langes võrdselt üheksa võidu ja üheksa kaotusega seitsmendale tabelireale.