Manchester United ei suutnud enamat viigist, Ajax sai lüüa

Anthony Martiali (paremal) väravast jäi täna Punastele Kuraditele väheks.
Anthony Martiali (paremal) väravast jäi täna Punastele Kuraditele väheks. Foto: FRANCOIS LENOIR/REUTERS

Jalgpalli Euroopa liiga 1/16-finaalis tegi Manchester United võõrsil Belgia klubi Club Brüggega 1:1 viigi. Mullune Meistrite liiga poolfinalist Amsterdami Ajax jäi 0:2 alla Getafele.

Kohtumisele põhimeeskonnaga vastu läinud United jäi kaotusseisu juba 15. minutil, kui nigeerlane Emmanuel Dennis kontrarünnakust palli üle Sergio Romero tõstis. 21 minutit hiljem õnnestus Punastel Kuraditel viigistada. Anthony Martial lõikas vahelt vastaste audisisseviske ning lõi nahkkera uhke soolo järel  Simon Mignolet selja taha.

Rohkem väravaid  Belgias ei löödud ning kõik jääb Old Traffordil peetava korduskohtumise otsustada.

Avamängu järel sattus raskesse seisu mullune Meistrite liiga finalist Ajax. Hispaania kõrgliigas praegu kolmandal kohal paiknev Getafe pääses Hollandi klubi vastu juhtima 37. minutil ,kui täpne oli brasiillane Deyverson. Üleajal tegi tugevast rikošetist skoori avavärava autori kaasmaalne Kenedy.

Kordukohtumised peetakse järgmisel nädalal.