JÄRELVAADATAV ⟩ Põhiturniiri võitu jahtiv Saaremaa alistas kindlalt Jelgava

Võrkpalli Credit24 Meistriliiga liidril Saaremaal polnud kohtumises külla sõitnud Jelgava võrkpalliklubiga suuri probleeme ja võit võeti tulemusega 3:0. Mängust tegi ülekande Postimees.

Saarlased andsid vastastele geimides vastavalt 18, 18 ja 19 punkti. Nad kindlustasid esikohta, turniiritabelis on nüüd 59 punkti.

Enne mängu:

Sel nädalavahetusel peetakse põhiturniiril veel seitse kohtumist ja selguvad veerandfinaalide paarid ning märtsi keskel toimuva Final Four´i korraldaja. Veerandfinaalid peetakse märtsi alguses, põhiturniiril üldarvestuses kohtadele 1.-8. tulnud võistkonnad kohtuvad neljas veerandfinaalis järgnevalt: 1. vs 8., 2. vs 7., 3. vs 6. ja 4. vs 5., seejuures teine ja vajadusel kolmas mäng toimub kõrgema asetusega võistkonna kodus.

Nelja meeskonna osalusel toimuv finaalturniir peetakse 13.-14. märtsil, finaalturniiri korraldusõiguse saab põhiturniiri võitja. Pärast Credit24 Meistriliiga võitja selgumist peetakse viie Eesti meeskonna osalusel Eesti meistrivõistluste mängud.

Saaremaa võrkpalliklubi on 56 punktiga tabeli liider. Sel nädalavahetusel seisab saarlastel ees kaks mängu, homme mängitakse kodus veel RTU/Robežsardzega. Kui saarlased kummaski mängus ei väärata, võidab klubi põhiturniiri. Saaremaa tänane vastane Jelgava on tabelis 17 punktiga eelviimane.