Järjekordne kaotus lükkab HITO/Karjamaa teise liiga poole

Põhjarannik
HITO/Karjamaa sai tasavägises mängus hooaja 15. kaotuse ja väljavaated esiliigasse püsima jääda muutusid sellega veelgi kesisemaks. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

HITO/Karjamaa hakkas Eesti korvpalli esiliigas reedeses kodumängus  G4S/Noorteliiga võistkonnale sitkelt vastu, kuid murdus viimase viie minuti jooksul ning liigasse püsima jäämiseks hädavajalik võitude lisa jäi taas tulemata.

Vastased pääsesid poolajaks kuue punktiga ette, ent kolmandal veerandil õnnestus Ida-Viru meeskonnal mängu pööre tuua ja viimane veerand algas juba eduseisus 71:66. Tasavägist mängu jagus veel viieks minutiks, seejärel panid värskemate jalgadega ja suurema võhmaga noored oma tugevad küljed maksma. HITO/Karjamaa 15. kaotus sel hooajal tuli skooriga 84:91.

HITO/Karjamaa parimana tõi Edvard Trumm 20 punkti ja võttis 12 lauapalli. Veiko Simmi arvele jäi 19 punkti, 7 lauapalli ja 6 resultatiivset söötu, Margo Tali tõi 18 punkti ja andis 7 resultatiivset söötu.