Vändra võitis, PJK viigistas ja Vaprus kaotas

Hooajaeelne Taliturniir toimub jalgpalliliidu sisehallis.
Hooajaeelne Taliturniir toimub jalgpalliliidu sisehallis. Foto: Andres Haabu

Hooajaeelsel Taliturniiril käisid pealinna sisehallis jalgpalli mängimas kõik kolm Pärnumaa esiliigaklubi.

Pärnu Vaprus pidi tunnistama Premiumi liiga meeskonna Tallinna Legioni 3:1 paremust. Tõnis Vihmojal õnnestus 48. minutil seis 1:1 viigistada, ent pealinlastel oli kaks vastust varuks. Vaprate Karude eest käis kunstmurul 21 pallurit.

Robin Limbergi sõnul oli matš raske. “Alguses ei saanud kuidagi mängu sisse, ent poolaja keskel oli juba olukord parem. Hea on see, et mängupilt on võrreldes eelmise hooajaga kindlasti paranenud. Halb aga see, et meile lüüakse rumalaid ja lihtsasti välditavaid väravaid,” lausus ta klubi sotsiaalmeedia vahendusel.

Vändra Vaprus purustas 55 pealtvaataja ees liigakaaslase Nõmme Unitedi 4:1. Vändralaste eest sahistasid võrku Martin Pärn, Ronek Saal, Kristen Kähr ja Taavi Laurits.

Pärnu jalgpalliklubi mängis aste madalamal palliva Tartu Welcoga 1:1 viiki. Pärnakate värava eest hoolitses Tarmo Kovalevski.