Koosseisu naasnud Bale aitas Madridi Reali kaotusseisust võidule

Karl-Joosep Küngas
Gareth Bale
Gareth Bale Foto: Alvaro Barrientos/AP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas sõitis Madridi Real külla Osasuna meeskonnale ning koju minnakse 4:1 võiduga. Lisaks võidule võisid suurklubi fännid rõõmustada Walesi tähtmängija Gareth Bale'i vigastuspausilt naasmise üle.

Kohtumine sai koduväljakul mänginud Osasunale ideaalse alguse, sest juba 13. minutil mindi keskkaitsja Unai Garcia pealöögist 1:0 juhtima.

Pikalt ei saadud eduseisu siiski nautida, sest juba poolaja lõpuks säras tablool Madridi suurklubi 2:1 juhtseis. Esmalt oli 33. minutil täpne Isco, kes suurepärase kauglöögiga seisu viigistas. Juba viis minutit hiljem toimetas nurgalöögist tulnud palli väravasse Reali kapten Sergio Ramos.

Külaliste pidu jätkus ka teisel poolajal, kuid väravalisa tuli oodata viimaste minutiteni. 84. minutil suurendas Reali edu Lucas ning lõppseisu 4:1 vormistas vahetusest sekkunud Luka Jovic.

Viimati 22. jaanuaril Reali eest väljakule jooksnud Gareth Bale sai täna kirja 71 minutit.