Jalgpallurid startisid taliturniiril kaotusega

Virumaa Teataja
Rakvere JK Tarvas kogub hooajaks rammu. Esimene Eesti meistrivõistluste mäng on kavas märtsi keskel. Foto: Meelis Meilbaum

Eesti jalgpalli meistrivõistluste hooajaks valmistuvatele tiimidele mõeldud taliturniiril tunnistas Rakvere JK Tarvas kolmanda tugevusgrupi jõuproovil algatuseks Tallinna FCI Levadia U21 meeskonna 4:2 (poolaeg 1:0) paremust.

Noore koosseisuga rakverlaste mõlemad väravad sepistas Artur Pavlov. Seejuures sündis 16-aastase palluri esimene tabamus kaks minutit pärast vahetusest väljakule tulekut.

Kohtumise üldseisu 2:2 viigistanud teise värava lõi Pavlov omakorda kaheksa minutit hiljem penaltist.

Kolmes järelejäänud kohtumises läheb JK Tarvas kokku Kohtla-Järve JK Järve, FC Elva ning Tallinna FC Flora U21 tiimiga.