Bertānam izcila precizitāte tālmetienos, Pasečņiks pieticīgs "Wizards" zaudējumā

TVNET Sports
CopyDraugiem X Whatsapp
Dāvis Bertāns.
Dāvis Bertāns. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Latvijas uzbrucējs Dāvis Bertāns otrdien guva 15 punktu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kamēr tautietis Anžejs Pasečņiks izcēlās ar pieticīgu statistiku pamatīgā Vašingtonas "Wizards" sakāvē.

Aizvadītajā mačā "Wizards" ar rezultātu 131:151 (28:42, 35:46, 41:29, 27:34) zaudēja vienai no līgas līdervienībām Milvokī "Bucks".

Bertāns šoreiz laukumā pavadīja 29 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā guva 15 punktu, grozā raidot vienu no trim divpunktu un četrus no četriem trīspunktu metieniem, kā arī vienu no diviem soda metieniem.

Vēl basketbolistam arī trīs izcīnītas atlēkušās bumbas, viena pārtverta bumba, divi bloķēti metieni, viena kļūda, kā arī negatīvs +/- rādītājs -17, kas bija sliktākais komandā.

Savukārt Pasečņiks deviņās minūtēs un 29 sekundēs laukumā guva divus punktus, grozā raidot vienu no trim izpildītajiem divpunktu metieniem. Vēl centra spēlētājs izcēlās ar +/- rādītāju -5.

"Bucks" līderis Jannis Adetokunbo šoreiz nespēlēja, bet 51 punktu guva Kriss Midltons, tādējādi sasniedzot savu NBA karjeras rezultativitātes rekordu.

"Wizards" komandā rezultatīvākais ar 47 punktiem bija Bredlijs Bīls, bet 18 punktus guva un desmit atlēkušās bumbas izcīnīja Tomass Braients.

Nākamo spēli "Wizards" aizvadīs savā mājvietā, kur naktī uz piektdienu (Latvijas laiks) uzņems Šarlotas "Hornets".

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā "Wizards" ar 46 spēlēs iekrātām 15 uzvarām ieņem 12. pozīciju, kamēr "Bucks" ir visas līgas līdervienība. Milvoki šosezon 47 mačos piedzīvojusi vien sešus zaudējumus.