Serviti kaotas pealinlastele ülinapilt

Lõuna-Eesti Postimees
Alfred Timmo (punases) oli Serviti resultatiivseim mängija.
Alfred Timmo (punases) oli Serviti resultatiivseim mängija. Foto: Helin Potter/arhiiv

Käsipalli meistriliigas peetud Põlva Serviti ja HC Tallinna põnevusmängus pidi Serviti tunnistama võõrustaja paremust 23: 24.

Kui Eesti karikavõistluste finaalis mõned nädalad tagasi oli Serviti ülemvõim HC Tallinna üle silmnähtav, siis meistriliiga kohtumises jäi Serviti tagaajaja rolli ning hoolimata kõvast võitlusest tuli tunnistada nappi kaotust.

«Esimesel poolajal olime hädas rünnakuga. Samuti olime mängus läbivalt hädas pallikaotustega ja pisivigadega, mis said lõpuks otsustavaks. Lisaks tegime viimastel minutitel valevahetuse ja viimasel sekundil eksisime viskel kuue meetri pealt,» võttis kaotuse põhjused kokku mängus Serviti resultatiivseim mängija olnud Alfred Timmo, kes viskas palli vastaste väravasse kuuel korral.

Väravate arvestuses panustasid lisaks talle Henri Sillaste viie, Kristjan Muuga ja Henri Hiiend kolme, Anatolii Chezlov ja Ülljo Pihus kahe ning Mathias Rebane ja Otto Karl Kont ühe tabamusega.

Servitile saab kodusaalis kaasa elada juba 5. veebruaril, kui kohtutakse põlise rivaali HC Kehra/Horizon Pulp&Paperiga.