Tehnikatudengeid löönud Tarvas püsib play-off‘i kursil

Eesti-Läti korvpalliliiga reedeõhtuses mängus alistas Rakvere Tarvas kodusel Kastani Arenal TalTechi 95:86, kasvatades sellega hooaja võiduarve üheksale.

Rakverlased said mängu alguses kehva stardi, kuid hoidsid vahe minimaalse ning kaotasid avapoolaja vaid nelja punktiga, 42:46.

Teist poolaega alustati seevastu paremini ja kolmanda veerandaja lõppedes olid võõrustajad juba ise ees 69:61. Taas korviderohke otsustav periood kallutati enda kasuks ühe ning kogu kohtumine lõpuks üheksa punktiga.

Kristo Saage viskas Rakvere meeskonna parimana 19, Egert Haller lisas 18, Devin Lee Harris ja Tormi Niits kumbki 15 ning Mihkel Kurg 12 punkti. Tarvas ajas taas läbi vigastusest taastuva keskmängija Thomas Hamiltoni abita.

TalTechi poolt vastas Joonas Järveläinen 24, Leemet Böckler 19 ja Sten Olmre 15 punktiga.

Virulased püsivad turniiritabelis seitsmendal kohal ning edestavad oma kannul tulevaid Tartu Ülikooli ja Pärnu Sadama tiimi ühe-kahe võiduga.

Eesti esiliiga meistrivõistlustel tegi väga korraliku mängu Kadrina Karud, kes alistas reedel pealinnas KA Tallinna Kalev/TSK 85:66 (49:37). Kümnest teele saadetud kaugviskest viis korvi läkitanud Tõnis Peil viskas üleplatsimehena võitjate kasuks 21 punkti.

Kaheksas järjestikune võit tõstis Karud esiliiga tabelis neljandaks.