NBA ⟩ Bucks ja 17 lauapalli noppinud Antetokounmpo võtsid lähikonkurendi skalbi

Carl-Robert Puhm
Giannis Antetokounmpo (palliga)
Giannis Antetokounmpo (palliga) Foto: Morry Gash/AP

Korvpalliliigas NBA peeti läinud öösel viis kohtumist. 37. võidu teenis tabelisse Milwaukee Bucks, kes koduväljakul 128:123 Boston Celticsist jagu sai.

Milwaukees peetud õhtu keskses kohtumises kontrollis sündmuste käiku täielikult kodumeeskond. Mänguohjad haarati enda kätte juba avaneljandiku algusest saati ning Bostonit järele ei lastudki. Esimesel poolajal kärises vahe kohati ka 25-punktiliseks, kuid vaheajale mindi väljakuperemeeste 18-silmalises paremuses.

Pausilt naasis teravamana Boston ning suurest kaotusseisust oli kolmandaja veerandaja keskpaigaks alles vaid kuus silma. Milwaukee suutis siiski hullemat vältida ning peagi taas turvalisse eduseisu pääseda.  Mängu lõpus tuli Boston küll lähemale, kuid eduseisu käest ei antud.

Võitjate parimana tõi kreeklane Giannis Antetokounmpo 32 punkti ja võttis maha 17 lauapalli.  Khris Middleton toetas 23 silmaga.

Kaotajate parim oli Kemba Walker 40 punkti ja 11 lauapalliga. Marcus Smart lisas 24 silma.

Milwaukee jätkab 37 võidu ja kuue kaotusega idakonverentsi liidrina. Bostonil on kirjas 27 võidu ja 13 kaotust, millega ollakse idakonverentsis kolmandal kohal.