Tipphetked ⟩ Klavani ja Cagliari kaotustejada sai läbi, Balotelli teenis punase

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari kohtus Itaalia jalgpalli kõrgliiga 20. vooru kohtumises võõrsil tabeli lõppu kuuluva Bresciaga. Mäng lõppes 2:2 viigiga, punase kaardi teenis Brescia ründaja Mario Balotelli.

Kohtumist alustas paremini viimased neli mängu kaotanud Cagliari, kes 20. minutil brasiillase Joao Pedro väravast 1:0 juhtima asus. Sardiinia meeskonna eduseis siiski kaua tablool ei püsinud: seitse minutit hiljem oli täpne võõrustajate ründaja Ernesto Torregrossa.

Teise poolaja alguses tegid avakäigu väljakuperemehed. Mängitud oli kõigest neli minutit, kui Torregrossa kodumeeskonna juba juhtima viis.

Sellega aga väravad ei lõppenud ning 68. minutil tõi tabloole taas viigiseisu Joao Pedro, kes penalti realiseeris.

81. minutil teenis punase kaardi Brescia ründaja Mario Balotelli. Itaallane teenis esmalt vea eest kollase, andes seejärel kohtunikule teada, mida olukorrast arvab. Vilemees itaallasele ei halastanud ja näitas skandaalsele mängumehele otse punast kaarti.

Cagliaril siiski ülekaalu ära ei õnnestunud kasutada ning kohtumine lepiti viiki.

Cagliari jätkab liigatabelis kuuendal kohal, olles 20 mängust teeninud 30 punkti. Neljandal kohal jätkavast Atalantast jäädakse maha viie punktiga.

Brescia on 15 punktiga 18. tabelireal ehk väljalangemistsoonis.

Enne mängu:

Klavanil ja Cagliaril on käimas raske seeria. Viimati tundis klubi liigas võidurõõmu 2. detsembril, kui alistati 4:3 Sampdoria. Pärast seda on Serie A-s saadud üks viik ja neli järjestikust kaotust.

Kahe meeskonna tänavuse hooaja esimese omavahelise lahingu võitis Brescia, kes alistas hooaja esimeses mängus Cagliari 1:0.