Inglismaa kõrgliiga: Chelsea alistas põnevuskohtumises Tottenhami

Postimees Sport
Willian

Inglismaa kõrgliiga 18. vooru kohtumises alistas Londoni Chelsea 2:0 Tottenhami Hotspuri ning säilitas koha esinelikus.

Kohtumise 12. minutil suutis Willian Chelsea kohtumist juhtima viia, realiseerides ära Mateo Kovacici söödu. Avapoolaja viimastel minutitel teenis Chelsea veel ka penalti, mille suutis samuti Willian võrku lüüa.

Teisel poolajal rohkem väravaid ei löödud ning Chelsea võitis kohtumise 2:0. Kohtumise 62. minutil teenis Tottenhami mängija Son Heung-min punase kaardi vea eest Antonio Rüdigeri vastu. Hiljem peatati kohtumine, kuna Tottenhami fännid solvasid rassistlikult Rüdigeri.

Inglismaa liigatabelis on Chlesea nüüd 32 punktiga neljandal kohal, Tottenham jätkab 26 punktiga seitsmendal kohal.