Barcelona ja Madridi Real jätsid 17 aasta järel esmakordselt El Clasicos väravad löömata

FC Barcelona - Real Madrid. Lionel Messi palliga.
FC Barcelona - Real Madrid. Lionel Messi palliga. Foto: ALBERT GEA/REUTERS

FC Barcelona ja Madridi Real leppisid Hispaania kõrgliigas 0:0 viiki, tabeli liidrina jätkab endiselt Barcelona.

Avapoolaja põnevaim hetk oli kohtumise 12. minutil, kui pall tabas näiliselt Carvajali kätt. Kohtunik peatas mängu ning otsustas VARi abil olukorra üle vaadata. Siiski selgus, et pall kätt ei tabanud ning kohtumine sai jätkuda. Real oli esimesel poolajal aktiivsem, kuid momente suutsid tekitada mõlemad meeskonnad.

Teisel poolajal oli hiilgav võimalus Realil, kui Benjamin Mendy söötis palli Gareth Bale'ile, kes palli ka väravasse lõi. Seegi olukord vaadati VARi abil üle ning selgus, et Mendy oli palli saades ülinapilt suluseisus. Nii jäi värav lugemata ning kohtumine lõppes 0:0 viigiga.

Hispaania kõrgliiga liidrina jätkab nüüd Barcelona 36 punktiga, teisel kohal oleval Realil on punkte sama palju, kuid väravate vahe on Barcelonast kehvem. Kolmandal kohal on Sevilla 31 punktiga.

Eelmised 49 omavahelist kohtumist Barcelona ja Reali vahel olid näinud kõik vähemalt ühte väravat, viimati lõppes kohtumine 0:0 viigiga 2002. aasta novembris.