Ronaldo värav tõi Juventusele napi võidu ning tõstis meeskonna liigaliidriks

Postimees Sport

Itaalia kõrgliigas alistas Torino Juventus 2:1 Sampdoria ning tõusis ajutiselt Itaalia kõrgliiga liidriks.

Juventus alustas kohtumist hästi, 19. minutil mindi mängu juhtma Paulo Dybala väravast. Sampdoria suutis kohtumise seisu aga 35. minutil Gianluca Caprari väravast viigistada.

Esimese poolaja lõpus saatis Alex Sandro teele madala tsenderduse, mille Cristiano Ronaldo osavalt väravavõrku suunas ning 2:1 Juventuse juhtima viis. Teisel poolajal väravaid ei sündinud ning Juventus võitis kohtumise ja tõusis vähemalt ajutiselt Itaalia kõrgliiga liidriks.

Enne mängu:

Turniiritabelis hoiab Juventus hetkel 39 punktiga teist kohta, jäädes Milano Interile alla ainult kehvema väravatevahe tõttu. Sampdoria pole hooaega loodetult alanud ning hetkel paiknetakse 16. kohal.

Juventus pole viimasel ajal väga häid tulemusi näidanud, sest äsja tunnistati Lazio paremust ning mängiti ka viiki Sassouloga. Claudio Ranieri hoolealused Sampdorias on tasapisi end leidmas, sest viimaks on korjatud ka võite.

Itaalia viimaste aegade valitseja Juventus loodab suuresti Cristiano Ronaldo väravatele, kes on tänavu nende suurim väravakütt üheksa tabamusega. Sampdoria edukaim skoorija on olnud Manolo Gabbiadini, kelle arvel neli väravat.